Олія з дерев’яного пресу — живий продукт!

Саме олія з дерев’яного пресу воістину вважається «живим продуктом». Вона не тільки смачніша та корисливіша, а ще й найбільше підходить для використання у косметології. 💚
🍀Нанесення олії волоського горіху на шкіру в чистому вигляді робить шкіру ніжною і шовковистою, при цьому дуже швидко вбирається. Особливо рекомендується застосовувати для догляду за сухою, чутливою і схильною до подразнення шкірою. Олія має унікальну властивість заспокоювати і охолоджувати запалену шкіру, а також сприяє загоєнню ран, порізів, тріщин.
🍀Олія волоського горіху прекрасно допоможе також і при жирній і змішаній шкірі. Вона стягує пори і знімає запалення. У такій ситуації застосовують маску з олією волоського горіху з косметичною глиною і лимонною олією: змішати 1 ст.л. олії волоського горіху з 3 краплями олії лимона і зеленою глиною до консистенції густої сметани, нанести на шкіру, тримати 20-30 хвилин, змити теплою водою.
🍀Протизапальна маска для будь-якого типу шкіри: 2 ст. л. відвару ромашки аптечної, 3-5 крапель олії волоського горіху і безбарвну хну перемішати до консистенції густої сметани, нанести на шкіру, витримати 10 хвилин, змити теплою водою.
🍀При різних проблемах шкіри: шкірні захворювання, запалення, подразнення, пошкодження — змащувати уражені місця 2-3 рази на добу.
🍀Може використовуватися горіхова олія і для профілактики вікових змін шкіри, зокрема при регулярному застосуванні вона позбавляє від дрібних зморшок, робить шкіру гладкою і пружною. Американський косметолог Джордж Мультог вважає, що це масло стане основним складовим у вакцині проти старіння.
🍀Корисна і для нігтів. Спробуйте доглядати за нігтями за допомогою наступного складу: 3 ч.л. олії волоського горіха змішайте з 1 ч.л. олії лимона. Щодня втирайте отриману суміш в нігті і катікули. Нігті неодмінно стануть міцнішими і перестануть розшаровуватися!

Добавить комментарий