Соняшниковий Лецитін | Подсолнечный Лецитин

СОНЯШНИКОВИЙ ЛЕЦИТИН

Для мозка, для печінки, для нервової системи. Базовий компонент усіх програм нутриціологів та дієтологів.
Лецитин відноситься до групи органічних речовин, які дуже важливі для людського організму.
Не містить в складі ГМО, дріжджів, барвників, ароматизаторів, глютену, цукру.
Лецитин Соняшниковий
Являє собою набір фосфоліпідів рослинного походження. Лецитин бере активну участь в обмінних процесах і відповідає за енергетичний баланс в організмі.
  • Містить рослинні жири, не менш ніж 97,1
  • Калорійність 100 грам: 915 ккал

Корисні властивості лецитину з соняшника

Лецитин для печінки

Фосфатидилхолін становить приблизно 60% ліпідного шару мембран печінкових клітин — гепатоцитів. Лецитин захищає мембрани печінки від руйнування, підсилює регенерацію, відновлює вже зруйновані печінкові клітини. Нормалізує в печінці метаболізм жирів, посилює антиоксидантні властивості і підвищує її функції детоксикації. Лецитин підвищує літогенний індекс жовчі і стимулює жовчовиділення, перешкоджаючи, таким чином, утворенню каменів в жовчному міхурі і протоках печінки.

Лецитин для судин

Наші кровоносні судини теж складаються з клітин, у яких є мембрани, в складі яких міститься багато фосфоліпідів. Прийом лецитину збільшує витривалість, нормалізує кров’яний тиск і знижує серцево-судинний індекс — показник зниження жорсткості і збільшення еластичності стінок артеріальних судин.

Лецитин для крові

Фосфоліпіди, що містяться в мембранах червоних кров’яних тілець, відповідають за деформованість (пластичність) еритроцитів. Перебуваючи безпосередньо в сироватці крові фосфоліпіди утримують холестерин в розчиненому стані. Порушення балансу в співвідношенні холестерину до фосфоліпідів є однією з причин відкладення холестерину на стінках судин.

Лецитин для мозку

Біла речовина мозку — це нервові волокна, покриті мієлінової оболонкою. Вміст ліпідів в мембранах мієлінових оболонок доходить до 80%. Мієлінова оболонка подібна ізоляційної стрічки, яка ізолює волокно і забезпечує швидкісну передачу нервового імпульсу. У слідстві порушення мієлінових оболонок головного і спинного мозку можуть виникати такі захворювання як розсіяний склероз, вікова деменція, хвороба Альцгеймера, зниження пам’яті та ін.

ПРО ЗАВОД

ТОВ «НПП «БИОЛЕР» втілює в собі об’єднання науки і бізнесу. Ми маємо 35 річний досвід розробки та впровадження інноваційних технологій виділення соняшникового фосфоліпідів. Технології та способи застосування отриманих продуктів захищені 18 патентами України. Компанія зареєстрована в 2013 році. Завод почав відвантаження продукції в червні 2015 року.

Основний споживач — країни євросоюзу і Ізраїль. Завод знаходиться в процесі отримання документів і сертифікатів для виходу на ринок США.

Завод має сертифікат харчової безпеки ISO22000.

Постійно оновлюваний сертифікат kosher.

Випробування соняшникової знежиреного лецитину, сухого фосфатидилхолина і його розчинів, проведені в Німеччині, Франції, Ю. Кореї, Ізраїлі, Іспанії та США показали відповідність наших продуктів найкращим світовим аналогам.

Виробництво побудовано з отриманням всієї нормативно-технічної дозвільної документації, передбаченої законодавством України.

Виробнича лінія загальна. Український, європейський і інші ринки отримують абсолютно ідентичний продукт.

Добавить комментарий